woocommerce kargo takip
ücretsiz kargo takibi, kargo takibi, woocommerce kargo

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere woocommerce için mağazanızda kullanabileceğiniz ücretsiz woocommerce kargo takip eklentisinden bahsedeceğim. Basit ve işlevsel bir eklenti gereksiz şeyler eklenmediği için sitenizi hiç yormayacaktır. Woo ile satış yaptığınız sitenize ekleyin ve müşterilerinize kargo takip linkini paylaşın.

Ücretsiz WooCommerce Kargo Takip Eklentisi | WordPress Yardım

WooCommerce Kargo Takip Eklentisi Nasıl Yüklenir?

WordPress eklenti mağazasından ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca buraya tıklayarak da ulaşabilirsiniz. Eklentilere girip yeni ekle diyoruz. Kargo takip yazalım ve çıkan ilk sonuçtaki eklentiyi ekleyelim ekran görüntüsünü yukarıda paylaştım. Yapımcı Unbelievable.Digital olan kargo eklentisini yükledikten sonra etkinleştirelim. Başka hiçbir şey yapmanıza gerek yok.

Siparişlerinize girdikten sonra kargo seçme alanını ve kargo takip no alanını geldiğini göreceksiniz. Burada kargonuzun durumuna göre kargo firması seçip takip numarasını girin ve kaydet diyin. Hepsi bu kadar.

Ücretsiz WooCommerce Kargo Takip Eklentisi | WordPress Yardım

Müşterileriniz hesabım sayfasında sipariş takiplerini yapabilirler. Yapmaları gereken yalnızca kargo takibi linkine tıklamak sonra ilgili kargonu sitesine yönlendirilir.

Ücretsiz WooCommerce Kargo Takip Eklentisi | WordPress Yardım

Bir sorununuz veya öneriniz olursa yazmaktan çekinmeyin.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz