Keyword surfer nedir ? Google seo kelime aranma hacmi nasıl görebiliriz ? Google adwords keyword tools olarak önerilen bir eklentidir.Seo için ilk kullanmanızı şiddetle önermekteyiz.Google aranma hacmi görmenize ve aranan kelime tbm görmenize olanak sağlamaktadır.

Anahtar Kelime Sörfçü eklentisi, arama hacimlerini doğrudan Seo Google arama sonuçlarında görmenizi sağlayan% 100 ücretsiz bir uzantıdır.

Google Seo Nedir ? Keyword surfer ne işe yarar ? Google seo için nasıl kullanabilirim ?

NİSAN 2020 güncellenen eklenti çok işe yaramaktadır.

Arama hacmini, benzer anahtar kelimeleri ve alan adı ayrıntılarını Google seo arama‘da göstermenin en hızlı yolu keyword surfer eklentisi kullanımı.

Google seo aranma hacmi görme

Keyword surfer nedir ? Google seo için kelime aranma hacmi nasıl görebiliriz ? | WordPress Yardım

Google trends kelimesini arattığımızda önerilen aranan kelimeleri göstermektedir.

Artık arama hacimlerini analiz edebilir ve 70 ülke için benzer anahtar kelimeler bulabilirsiniz. Dahası, Anahtar Kelime bulma uygulaması veya eklentisi diyelim yeni versiyonu kelime sayısı ve üst sıradaki sayfalar için tam anahtar kelime sayısı gibi yeni veri noktaları ile zenginleştirilmiştir.Tüm aradığınız anahtar kelime araştırma adwords gibi aranma hacmi aracına ihtiyac kalmadan önerilen anahtar kelimelerini de görebilirsiniz.

Anahtar Kelime Sörfçü eklentisi, Google Arama’da arama verilerini göstermenin ve anahtar kelime araştırması yapmanın en hızlı yoludur. % 100 ücretsizdir.

Hedef kelime öbeğinizi yazıp enter tuşuna bastıktan sonra arama hacimlerini, anahtar kelime önerilerini, ilgili terimleri, görünürlük metriklerini ve sayfadaki verileri ortaya çıkarırsınız.

Buna dayanarak en iyi anahtar kelimeleri bulabilir, zorluklarını belirleyebilir ve içeriğinizi planlayabilirsiniz. Pahalı bir araç satın almaya gerek yok. Keyword Surfer de neler yapabilirsiniz ? Anahtar kelime aranma hacmi görme eklentisi neler vaad ediyor ?

Google’da yaptığınız her yeni arama için içerik ve SEO stratejisi için paha biçilmez veriler elde edersiniz:

  • Birincil anahtar kelimeniz için arama hacmi
  • Hacimleri ve benzerlik puanlarıyla benzer anahtar kelimeler
  • Her bir üst düzey sayfanın alan adı için tahmini trafik
  • Hacimleriyle ilgili aramalar
  • Üst düzey sayfalar için kelime sayısı
  • Üst düzey sayfalarda kullanılan tam anahtar kelimelerin sayısı
  • Birincil anahtar kelimeniz için tıklama başına maliyet (TBM)

Anahtar Kelime Sörfçüsü kullanılan ülkeler aşağıdakiler için kullanılabilir:

ABD, İngiltere, Almanya, Kanada, Avustralya, Fransa, Hindistan, İtalya, Japonya, Brezilya, İspanya, Hollanda, Ukrayna, Meksika, Endonezya, Rusya, Arjantin, Belçika, İsviçre, Avusturya, Venezuela, Singapur, Güney Afrika, İrlanda , İsveç, Hong Kong, Polonya, Kolombiya, Türkiye, Danimarka, İsviçre, Şili, Tayvan, Finlandiya, Tayland, Portekiz, Mısır, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Vietnam, İsrail, Yeni Zelanda, Romanya, Çekya, Yunanistan, Malezya, Ekvador, Sri Lanka, Macaristan, Slovakya, Guatemala, Kosta Rika, Uruguay, İsrail, Hırvatistan, Norveç, Slovenya, Sırbistan, Bolivya, Bulgaristan, Belçika, Tunus, Paraguay, El Salvador, Bangladeş, Estonya, Ukrayna, Nikaragua, Malta

10 binden fazla kullanıcı kaydolduğunda, Surfer 500’den fazla potansiyel sıralama faktörü için gerçek zamanlı bir analiz yapar.

SERP’lerinizin yeni görünümünün tadını çıkarın!

Arama sörfçüsü yani keyword surfer tbm görmenizi anahtar kelime aranma hacmine kadar her şeyde kullanabilirsiniz. Özetle,anahtar kelime aranma hacmi işlemi için yapılabilir önerilen anahtar başlık ve alakalı anahtar kelimelerle sorgunuzun arama hacmini alırsınız. Anahtar Kelime sörfçü uygulaması yani “Keyword surfer” Chrome Eklentisi, ek anahtar kelime önerilerini çekmek için Sörfçünün Benzer Anahtar Kelimeler analizini kullanır. Bu şekilde, anahtar kelimenize benzer SERP’lere sahip arama terimlerini bulabilirsiniz.Seonuza gerçekten katkıda bulunur. Uygulamada geri bağlantıları görme Sadece basit anahtar kelime uzantısı değildir. Kalite geri bağlantılarının sayısını ve tahmini alan trafiğini de içermektedir.Kelimeniz için sıralamanın ne kadar zor olduğunu mu merak ediyorsunuz? Eklenti sayesinde görebilirsiniz.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz