Sizlere bu yazıda en beğendiğimiz WooCommerce temalarını ayrıca bu temaların coğununda kurulumunu yapıp aktif olarak projelerde kullandığımız için kendimizcede yorum yapmak istedik.

Bildiğiniz üzere artık telefon kullanın çok yoğun olduğu bir cağdayız bu yüzden mobil uyumluluk çok önemli bir durum kullanıcı deneyimi açısından bu yüzden artık seçeceğiniz temaların responsive olarak tam uyumlu olması sizin açınızdan doğru bir karar olur.

Puca WordPress E-Ticaret Teması

Puca mobil görünüm olaraktan ve kullanıcı deneyimi açısından gerçekten çok etkili bir tema. Ayrıca temanın içinde bir çok demo özelliğiyle beraber sizlere bir çok şekilde sitenizi biçimlendirmenize hızlı kurulum sağlıyor. Temanın kendiside çok sade olduğu için kullanım acısından kolay bir tema. 350+ fazla sayfa demosu bulunuyor bunlardan elbet birisi sizin kendi projenize uyacaktır.

En İyi 7 WordPress E-Ticaret Teması | WordPress Yardım
Masaüstü görünümü puca WordPress E-Ticaret Teması
En İyi 7 WordPress E-Ticaret Teması | WordPress Yardım
Mobil Görünüm WordPress E-Ticaret Teması

Temayı Ayrıntılı İncele ve Satın Al

Flatsome WordPress E-Ticaret Teması

Flatsome geçtiğimizin güncellemerle bir çok geliştirme getirerek hem mağaza olaraktan hemde şirket sitenizi oluşturabileceğiniz bir tema haline geldi bu şekilde farklı bir çok amaçla kullanılabilecek bir yapısı oldu.Temanın kendi editörü gerçekten tecrübe kazandıktan sonra çok etkili ve hızlı şekilde sitenizi biçimlendirmenize yardımcı olacak bir editör sonrasında bir çok farklı site de oluşturabilirsiniz bu tema sayesinde.

En İyi 7 WordPress E-Ticaret Teması | WordPress Yardım

Flatsome ayrıca 2013 den beri piyasada olan bir tema bu yüzden yıllar içinde bir çok geliştirme yaptı Flatsome ekibi ve aktif olaraktan bütün WordPress sürümlerini takip edip güncelliyor ayriyetten web teknolojilerinde olan gelişmeleride takip ediyor ve bunlara göre yenilikler getiriyor.Çoklu dil eklentileriylede uyumlu tema.

Buarada flatsomun çok gelişmi bir kütüphanesi var yapmak istediğiniz bir çok sayfa tipi burada hazır bulabilirsiniz

Temayı Ayrıntılı İncele ve Satın Al

Porto WordPress E-Ticaret Teması

Porto 2015 den beri geliştiriliyor ayrıca portonun geliştiricileri bir çok farklı alt yapıda da bu temayı hali hazırda çıkartılar.Portonun 90 dan fazla demosu bulunuyor hali hazırda hemen kurup başlayabileceğiniz. Sürekli güncellenen bir tema editör olarak gutenberg , elementor,wpBakery ile uyumlu. Portonun kendi studio özelliğini kullanarak direk sayfanıza istediğiniz porto sayfasını ekleyebiliriniz.

Porto WordPress E-Ticaret Teması kullanım videosu

Yukarıda da izlediğiniz gibi porto kullanmak çok rahat 🙂

Temayı İncele ve Satın Al

XStore WordPress E-Ticaret Teması

Xstore da puca gibi mobile navigasyona sahip ve bu şekilde çok daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunuyor.Ayriyetten 90 farklı shop modeli bulunuyor. Sayfa içeri alma yöntemi çok kolay demosunu gezerken beğendiğiniz bir linki direk içeri alabilirsiniz sonrasında değiştirip istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Bu temayla beraber bir çok eklentide geliyor öteki temalar gibi bunlarla daha farklı görünümler elde edebilirsiniz.

En İyi 7 WordPress E-Ticaret Teması | WordPress Yardım
Xstore WordPress E-Ticaret Teması

Temayı İncele ve Satın Al

Atelier WordPress E-Ticaret Teması

Atelier teması sade minimalistik tema arayanlar için ideal bir tema 10 farklı üst header seçeneği ile beraber geliyor. Bu temada animasyonlar biraz daha gelişmiş şekilde karşımızda sadece sepet için 5 farklı animasyonu var ayrıca bu temanın en sevdiğim özelliklerinden birisi sepete ekle düğmesine bastığınızda oraya ekleniyor yazısı geliyor ve böylelikle kullanıcı deneyimini üst düzeye taşıyor bir çok sitede bu özellik olmamasından dolayı kullanıcılar farklı yönlenmelere gidiyor.

En İyi 7 WordPress E-Ticaret Teması | WordPress Yardım
Atelier WordPress E-Ticaret Teması

Temayı İncele ve Satın Al

Martfury WordPress E-Ticaret Teması

Martfury teması dokan ilede uyumluduru dokanla beraber bu temayı kullanarak kullanıcılarında satış yapmasını sağlayabilirsiniz c2c mantığında bir site kurabilirsiniz. Tema Elemantor ile tam uyumludur bu editörü kullanıyorsanız bu tema tam da size göre.Bu tema öteki temalara göre çok daha genç ama bence bu yüzden çok daha modern bir ara yüzü var 2018 den bu yana satışta olan bir tema

Mobil versiyonu inanılmaz güzel hazırlanmıştır burada Pucaya göre daha güzel olduğunu düşünüyorum

En İyi 7 WordPress E-Ticaret Teması | WordPress Yardım

Ayrıca çok güzel bir video anlatımı var temayla ilgili aşağıdaki kurulum videosundan takip edebilirsiniz.

Temayı İncele ve Satın Al

Savoy – Minimalist AJAX WordPress E-Ticaret Teması

Öncelikle biz bu temayı 2016 dan beri kullanıyoruz tema 2015 den beri satışta. Eğer minimalistik bir tema arıyorsanız bu tam size göre kesinlikle bu temayı tavsiye ederim çok tarz bir havası olduğunu düşüyorum eğer sade basit bir tema arıyorsanız tamamen size göre bir tema Savoy kesinlikle kullanmanızı öneririm cart kısmı çok sade ayrıca bu tema AJAX ile çalışıyor coğu yerde sayfa yenilenmeden içerikler gelip değişiyor filtreleme özelliğide bu şekilde oluyor.

Savoy Teması

Temayı İncele ve Satın Al

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz